Doprava a poštovné

Objednaný tovar zasielame poštou, kuriérom alebo vlastnou dopravou na dobierku. Prípadne si tovar môžete osobne vyzdvihnúť v našej predajni. Ku každej objednávke prikladáme faktúru, ktorá slúži zároveň ako dodací list.

Pri objednávke tovaru nad 50,-€ poštovné a balné neúčtujeme (neplatí pre ČR).

Pri objednávaní do Českej republiky požadujeme platbu vopred cez bankový účet (využite pri potvrdzovaní objednávky možnosť platby PREVODOM NA BANKOVÝ ÚČET).
Poštovné a balné pri posielaní tovaru do Českej republiky je 10,00€.

Slovenská pošta prepravuje tovar do 15kg.

Pri nadštandardných zásielkach (box vrecia a pod.) sa poštovné riadi aktuálnym cenníkom kurierských spoločností (GLS Slovakia).

Pri objednávke zo zahraničia poštovné vypočítavame individuálne podľa hmotnosti zásielky a štátu, do ktorého zásielku posielame. Tovar zasielame len do krajín Európskej únie. Do Čiech zasielame tovar na dobierku, do ostatných krajín EÚ tovar zasielame po úhrade vopred.

Neprebratie, alebo odmietnutie zásielky z akéhokoľvek neudaného dôvodu je porušenie podmienok a Predávajúci má v prípade takejto škody právo požadovať od kupujúceho sumu 5,00 €, ak bol tovar zaslaný Slovenskou poštou. Kupujúci musí uhradiť pokutu vkladom na účet, alebo poštovým poukazom.GL”S